У молодіжному просторі "ДієВО" відбулася зустріч з інспектором ювенальної поліції Олександрою Незгодою

Дата: 07.02.2024 12:29
Кількість переглядів: 53

6 лютого у молодіжний простір "ДієВО" завітала старший інспектор сектору ювенальної превенції ВП Рівненського РУП ГУНП у Рівненській області, капітан поліції - Олександра Незгода, з лекцією про безпеку та кримінальну відповідальність для молоді.

Капітан поліції розповіла про можливі загрози та небезпеку, а також поділилася досвідом про виклики, які виникли під час її роботи в нашій громаді. Не менш важливим було і те, що пані Олександра, наголосила на всіх спектрах відповідальності за вчинені злочини. Що є надзвичайно важливим для молоді, адже вони повинні розуміти основні принципи причинно-наслідкового зв'язку.

«Загалом, розмова була плідною та актуальною. Оскільки в умовах сьогодення, будь-які, поліпшення безпеки суспільства є вкрай необхідним», - зазначають у молодіжному просторі "Дієво"