Як придбати дрова для опалення будинків

Дата: 07.02.2024 16:57

Купівля деревини паливної на потреби фізичних осіб у Філії «Костопільське лісове господарство» ДП «Ліси України» здійснюється за такою процедурою:

1. Необхідно звернутися до лісництва та написати заяву у якій вказати найменування продукції та обсяг. Із собою необхідно мати ідентифікаційний код та паспорт (можна копії) та довідку про необхідність забезпечення дровами від відповідної міської, селищної ради, старостати тощо.

Отримати рахунок на оплату, де вказані реквізити підприємства (юридичної особи) з найменуванням продукції, обʼємів, ціни та суми.
—  Здійснити оплату можна у відділенні банку чи дистанційно у додатках Приват 24,
Ощад 24.
—  Після оплати звернутися з квитанцією про оплату повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.
 — Ціни на дрова паливні встановлюються згідно затвердженого прейскуранту.

2. Також можна придбати дрова онлайн в інтернет - магазині

Детальна інформація про купівлю дров для опалення як онлайн так і офлайн.

Контактна особа: Вікторія +38 (098) 293 28 98