У Костополі здавали кров для військових та тих, хто її потребує

Дата: 08.02.2024 15:26
Кількість переглядів: 65

Донорами стали працівники міської ради, комунальних підприємств, депутати, члени молодіжної ради, а також рятувальники і поліцейські. Долучилися представники бізнесу: керівник та працівники ТОВ «Свиспан Лімітед», працівники ТОВ «Українські лісопильні», а також костопільське управління ПАТ «Рівнегаз». Збір крові організувала Костопільська міська рада з ініціативи в.о. міського голови.

«Закликаю усіх, кому дозволяє стан здоров'я, здавати кров. Сьогодні вона може врятувати життя захисникам і захисницям, а також тим людям, які хворіють. Ми працюємо над тим, щоб організовувати такі акції частіше. Вже налагодили співпрацю із службою крові», —розповів Давид Дідух.

Донацію проводили у медичному закладі міста Костопіль. Зібрану кров доставили в Рівненську обласну службу крові. Для всіх охочих стати донорами буде організовано забір за деякий час. Про це проінформуємо додатково.