У Костопільській міській раді обговорили можливості розширення лісових територій за рахунок збереження самосівів

Дата: 08.02.2024 19:13
Кількість переглядів: 66

В.о. міського голови Давид Дідух та заступник міського голови Юрій Кузнюк познайомилися із новим керівником лісового господарства. Володимир Клімчук нещодавно очолив філію «Костопільського лісового господарства» ДП «Ліси України». Зазначимо, що філія є потужним платником податків. За 2022-2023 роки від лісового господарства надійшло 38,7 мільйонів гривень до бюджету Костопільської громади.

Костопільщина багата на ліси, а також самозаліснені землі. Тому, із новим очільником спілкувалися щодо можливості розширення лісових територій за рахунок збереження самосівів. Обговорили і проблемні питання, зокрема незаконну вирубку та охорону лісів.