У ЦДЮТ нагородили призерів всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Дата: 09.02.2024 15:46
Кількість переглядів: 62

Завдяки зусиллям педагогів і вихованців було здобуто перемоги у чотирьох всеукраїнських та чотирьох міжнародних конкурсах. Тож, в приміщення Центру дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження. Завітали батьки, педагоги, гості та представники влади, аби підтримати творчу молодь громади.

У Всеукраїнських конкурсах "Кубок зими", "Різдвяна Україна" та "Нове покоління" високі результати отримали: вихованці гуртка "Бісероплетіння", школи ремесел "Котилася торба", студії театрального мистецтва "Без меж" та фольклорний гурт "Ладовиця".

У Міжнародних конкурсах "Кришталеві зірки 2024", "Величне мистецтво" та "Моя зимова казка 2024" перші місця завоювали: солістка вокальної студії "Кольорові сни", вихованці студії театрального мистецтва "Без меж" та гуртка "Мовознавці".

Завдяки неймовірній роботі педагогів, Центу дитячої та юнацької творчості, молодь має можливість безперервно розвиватися. Українські діти найкращі, плекаймо їх любов до знань ще змалку.