До котрої години можна шуміти та робити ремонт вдома?

Дата: 12.02.2024 12:39
Кількість переглядів: 131

Фото без опису

Так званий закон про тишу в Україні підпадає під одразу кілька законодавчих актів. У ст. 24 Закону Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення написано, що всі жителі нашої країни, а також всі установи та організації зобов’язані дотримуватися допустимих норм шуму.

Правило тиші накладається у період нічного часу (з 22:00 години до 08:00 ). Тому в цей час заборонено:

- гучно співати й кричати;
- використовувати прилади, що дуже голосно звучить (слухати музику в колонках тощо);
- використовувати обладнання, що генерує шум.

З 21:00 до 08:00 заборонено проводити ремонтні роботи, що супроводжуються шумом. У вихідні та святкові дні, ремонт з використанням "голосних" інструментів, заборонено взагалі.

Допустимий вид галасу, незалежно від часу, за який сусіди не понесуть покарання — плач немовля та шум від тварин. Є перелік ситуацій, у яких режим тиші може бути законно порушено. Це робота екстрених служб, надання невідкладної медичної допомоги, припинення правопорушення, проведення комунальними службами аварійних робіт.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних