Пробація з громадою, в громаді, для громади

Дата: 13.02.2024 09:00
Кількість переглядів: 42

З нагоди відзначення 9 річниці з дня ухвалення Закону України «Про пробацію», з метою популяризації пробації та волонтерства та з ціллю узгодження подальшої співпраці  при роботі із особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі задля ефективного вирішення криміногенних потреб, виявлених у засуджених, Рівненським районним відділом №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області було проведено ряд робочих зустрічей з представниками партнерських організацій

Так 13.02.2024, з метою налагодження ефективної взаємодії при роботі із неповнолітніми суб’єктами пробації, спрямованої на недопущення вчинення ними повторних кримінальних правопорушень,  Рівненським районним відділом №3 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області проведено зустріч із працівниками Служби у справах дітей Костопільської міської ради.

В ході зустрічі було узгоджено напрямки взаємодії між уповноваженим органом з питань пробації та Службою у справах дітей при роботі із неповнолітніми особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які проживають на території Костопільської ОТГ  та які перебувають на обліку Рівненського районного відділу №3 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо досягнути позитивного результату.

Рівненський районний відділ №3

філії ДУ «Центр пробації»

у Рівненській області