Які заходи можна відвідати у Костопільській громаді впродовж тижня

Дата: 19.02.2024 10:27

Підготували традиційну підбірку культурних, освітніх та спортивних заходів, які відбудуться у Костопільській громаді з 20 по 25 лютого:

ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА:
20.02.10 год. - Заняття-знайомство «Цифрова освіта».
20.02.14 год. - засідання клубу «Таємниці рукоділля».
20.02.15 год. - година пам'яті «Тернисті шляхи мужності та слави» (до Дня памʼяті Героїв Небесної Сотні).
21.02.12 год. - відкриття виставки картин латвійських художників «Українці. Латиші. Любов. Мир».
24.02.12-17 год. - заняття з психосоціальної підтримки населення.

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
20.02.14 год. - патріотичні читання « Герої не вмирають» (до Дня памʼяті Героїв Небесної Сотні).
25.02.11 год. - заняття з Арт-терапії в рамках проєкту «Арт-обійми» з Іванною Голуб.
25.02.15 год. - творчий вечір Іванни Голуб, письменниці, психологині, волонтерки: «Небокрай любові».

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ:
20.02.10 год. - мітинг «Вільна країна вільних людей» з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. (Біля меморіалу «Герої не вмирают».)

КЗПО «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КМР:
20.02.16 год. - перегляд фільму « Зима, що нас змінила» до дня Героїв Небесної Сотні. (в рамках роботи молодіжного простору ДієВО»).
22.02.11 год. - проведення молодіжного стартапу «Проєктна діяльність як засіб участі молоді у прийнятті рішень».
23.02.16 год. - Лайфаки фотографа « Вдале фото».(в рамках роботи молодіжного простору  «ДієВО»).

КОСТОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ:
21.02.15 год. - музичний патріотичний захід «Українці - нація незламних».

КОСТОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА:
20.02.18:30 год. - відкритий Чемпіонат Костопільської міської територіальної громади з футзалу «Костопільська сніжинка-2024».
22.02.18:30 год. - відкритий Чемпіонат Костопільської міської територіальної громади з футзалу «Костопільська сніжинка-2024».
23.02.10 год. - чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 2011 року народження.
25.02.10 год. - ХІ-й відкритий турнір Костопільської МТГ з волейболу серед чоловіків пам'яті І.С.Вовчука.

КОСТОПІЛЬСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Впродовж тижня експонуватимуться наступні виставки:

20.02 - «Лицарі національної гідності.» -фотовиставка до 11-ої Річниці Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні.
24.02. - « Я йду, щоб ви не бачили війни…» – захід до початку повномасштабної війни Росії проти України.