Які заходи відвідати у Костопільській громаді цього тижня

Дата: 27.02.2024 08:00

Підготували традиційну підбірку культурних заходів, що відбудуться у Костопільській громаді з 27 по 3 березня:

ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА:
27.02.12:30 - персональна виставка різьблених робіт Наталії Марковець «Барви натхнення»
27.02.14:00 - засідання клубу «Таємниці рукоділля»
03.03.12:00-17:00 - заняття з психосоціальної підтримки населення.

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ:
28.02. - родинне свято «Веселкова родина» для батьків учасників хореографічних колективів.

КЗПО «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КМР:
27.02.16 год. - майстер-клас з ораторського мистецтва (в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»)
01.03.17 год. - вечір настільних ігор. (в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»)

КОСТОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА:
28.02. 09:00 год. - відкритий Кубок Рівненської області з бейсболу серед дівчат 2010 року народження та юнаків 2011 року народження і молодші пам'яті Героя України Назара Небожинського.
29.02. 18:30 год. - відкритий Чемпіонат Костопільської міської територіальної громади з футзалу «Костопільська сніжинка-2024».
02.03.10 год. - чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 2009 року народження.

КОСТОПІЛЬСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Впродовж тижня експонуватимуться наступні виставки:
20.02 - «Лицарі національної гідності» - фотовиставка до 11-ої річниці Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні.
24.02. - « Я йду, щоб ви не бачили війни…» – захід до початку повномасштабної війни Росії проти України.
01.03. - «Дива дикої природи» – фотовиставка робіт місцевих фотомитців Никончука О.Б та Галицького В.В. до Всесвітнього дня дикої природи