Харчування пацієнтів-військових: підприємці готові допомогти із продуктами для лікарні

Дата: 28.02.2024 08:41

Військові, які лікуються в Костопільській БЛІЛ, потребують кращого харчування. На сьогодні триразовий прийом їжі для одного пацієнта обходиться в 24 гривні. На день подають лише 100г м'яса чи риби. А сумарна калорійність обмежена до 1900 ккал/день.

Цю проблему та шляхи її вирішення обговорювали на нараді за участі керівництва міської ради, представників лікарні, підприємців і волонтерів, священників. Підприємці виявили бажання допомогти із харчуванням поки з цим не може впоратися керівник закладу.

«Сума 24 гривні свідчить про неефективне використання коштів. Адже лікарня має гроші і за їх розподіл відповідальний директор. Тому, для нового керівника першочерговими завданнями буде якісне харчування та вищі зарплати лікарям. Ми зустрілися, щоб вирішити цю проблему негайно. Підприємці, які займаються волонтерством, на жаль, вимушені вкладати свої кошти в харчування військових. Усе це через неефективне управління лікарнею», - розповідає в.о. міського голови Давид Дідух.

Контракт із чинним директором Романом Товарницьким закінчиться наприкінці березня. Після цього заклад очолить нова людина.