Які заходи відвідати у Костопільській громаді цього тижня

Дата: 18.03.2024 09:39

Підготували традиційну підбірку культурних, освітніх та спортивних заходів, що відбудуться у Костопільській громаді з 19 по 24 березня:

ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА
19 березня 14:00 – засідання клубу «Таємниці рукоділля».
21 березня 15:00 – вечір поезії «Поезія душі».
21 березня – виставка книг, в назвах яких є імена «Знай моє ім’я».

МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
19 березня 15:00 – поетична подорож «Поезія – це завжди неповторність…».

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
19 березня 16:00 – «Нейрофітнес: взаємодія роботи мозку та тіла». (в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»).
22 березня 17:00 – розмовний клуб англійської мови». (в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»).

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА
20 березня 11:00 – чемпіонат України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2008 року народження сезону 2023/2024 року.

КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Впродовж тижня експонуватимуться наступні виставки:
« Я йду, щоб ви не бачили війни…» – захід до початку повномасштабної війни Росії проти України.
«Дива дикої природи» – фотовиставка робіт місцевих фотомитців Никончука О.Б та Галицького В.В. до Всесвітнього дня дикої природи.
«Державний вектор —національне і модерне»-виставка робіт молодих художників, учасників Всеукраїнського пленеру «Стежками художника-графіка Н. А. Хасевича».
«Художник з бункерів УПА» (виставка до дня загибелі художника-графіка Н.А.Хасевича).