Які заходи відвідати у Костопільській громаді цього тижня

Дата: 25.03.2024 11:01

Фото без опису

Підготували традиційну підбірку культурних та освітніх заходів, що відбудуться у Костопільській громаді з 25 по 31 березня:

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ
25 по 31 березня майстер-клас по виготовленню великодніх прикрас з дітьми нашого міста.
25 березня майстер-клас по оформленню сувенірів
.
29 березня
– семінар «Нематеріальна культурна спадщина в громаді» та хаб «Гастроспадщина».

ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА
31 березня 12:00-17:00 – заняття з психосоціальної підтримки населення.

МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
25 березня 10:00 – відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Велике книгочитання.
26 березня 12:00 – бібліомандрівка «Книжок країна чарівна у гості нас чекає».
27 березня – книжкова виставка «Vivat, українська книго».
27 березня 11:00 – літературна гра-конкурс «Дай відповідь мені – правду я кажу чи ні».
28 березня 10:00 літературна кав
¢ярня. Дегустація літературних новинок «Книжкові ласощі».
29 березня 14:00 – літературний кругозір «Пані Газета та Його Величність Журнал».
31 березня 12:00 – майстер-клас «В книжечку на згадку – зробимо закладку».

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
25 березня 17:00 – перегляд фільму (в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»).
29 березня 18:00 – турнір з кіберспорту, ініційований Молодіжною радою при Костопільській міській раді.
CS/Dota  (в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»). Для реєстрації команд та детальної інформації звертатись на сторінку Молодіжної ради.

КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Впродовж тижня експонуватимуться наступні виставки:
« Я йду, щоб ви не бачили війни…» – захід до початку повномасштабної війни Росії проти України.
«Дива дикої природи» – фотовиставка робіт місцевих фотомитців Никончука О.Б та Галицького В.В. до Всесвітнього дня дикої природи.
«Державний вектор —національне і модерне»-виставка робіт молодих художників, учасників Всеукраїнського пленеру «Стежками художника-графіка Н. А. Хасевича».
«Художник з бункерів УПА» (виставка до дня загибелі художника-графіка Н.А.Хасевича).