Стратегія розвитку Костопільської громади – одна з найкращих

Дата: 20.04.2024 18:00

Громади Рівненщини обговорювали Проєкт оновленої Стратегії регіонального розвитку області до 2027 року разом з експертами Проєкту USAID «Говерла».

Експерт зі стратегічного планування і керівник Львівського регіонального офісу Проєкту USAID «Говерла» Олександр Волошинський відзначив, що Костопільська громада розробила одну з найкращих стратегій серед громад-партнерок Проєкту USAID «Говерла». На заході громаду представили в.о.міського голови Давид Дідух, депутат Костопільської міської ради Сергій Ващук, начальниця відділу містобудування, архітектури та землеустрою Катерина Шульжук, заступник начальника управління економіки та регіонального розвитку Ігор Мелейчук та головний спеціаліст-землевпорядник відділу містобудування, архітектури та землеустрою Василь Головач.

Дискусія стосувалася комплексного плану просторового розвитку громад. Це важливий інструмент, що поєднує питання містобудівної документації та землевпорядкування. Такий план дає розуміння щодо основних сфер життєдіяльності ТГ – розташування школи, магазину, лікарні чи виробництва.