Які заходи відвідати у Костопільській громаді цього тижня

Дата: 22.04.2024 10:35

Підготували традиційну підбірку культурних, освітніх та спортивних заходів, що відбудуться у Костопільській громаді з 22 по 28 квітня:

ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА:
22 квітня – 7 травня – виставка творчих робіт учасниць клубу «Світ рукоділля».
23 квітня 10:00 – заняття з цифрової грамотності.
23 квітня – книжкова виставка «Нові часи – нова література» (до Всесвітнього Дня книги і авторського права).
24 квітня 14:00 – літературна зустріч в межах проєкту «Мереживо з письменниками».

МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА:
23 квітня 12:00 – Літературний калейдоскоп «Сучасні автори – сучасним дітям» (до Всесвітнього Дня книги і авторського права).
23 квітня 11:00 та 13:00 – зустріч школярів міста з представниками Академії «ШАГ».

ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ:
25 квітня 16:00 – звітний концерт Костопільської дитячої школи мистецтв КМР

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ:
23 квітня 15:00 – зустріч у творчому просторі «Своє. Рідне» – «Пишемо писанку».
(в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»).
22 квітня – 12 травня – ІІ Міський відкритий конкурс дитячої творчості «На Великдень писанку намалюю».
26 квітня 16:00 – Змагання зі швидкісного складання кубика рубика. (в рамках роботи молодіжного простору «ДієВО»).

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА:
26 квітня – 27 квітня – чемпіонат Рівненської області з художньої гімнастики.
27 квітня – обласні змагання ВФСТ «Колос» з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010, 2011 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Впродовж тижня експонуватимуться наступні виставки:
« Я йду, щоб ви не бачили війни…» – захід до початку повномасштабної війни Росії проти України.
«Дива дикої природи» – фотовиставка робіт місцевих фотомитців Никончука О.Б та Галицького В.В. до Всесвітнього дня дикої природи.
«Державний вектор — національне і модерне»-виставка робіт молодих художників, учасників Всеукраїнського пленеру «Стежками художника-графіка Н. А. Хасевича».
«Художник з бункерів УПА» (виставка до дня загибелі художника-графіка Н.А.Хасевича).
«Людяність у безодні пекла» (фото-інформативна виставка до 38-ої річниці аварії на ЧАЕС).