Костопільська громада попрощається із міським головою (1984-1994р.) Леонідом Озарчуком

Дата: 09.05.2024 10:56

На 74-му році життя відійшов у вічність Озарчук Леонід Володимирович. Він вірно служив своїй громаді. Його життєвий шлях був зразком людської гідності, працелюбства та професійного керівництва. Леонід Володимирович з 1984 року по 1994 рік обіймав посаду міського голови Костопільської міської ради. За часи своєї трудової діяльності, зробив великий та вагомий вклад в розбудову рідної громади. За свою трудову діяльність Озарчук Леонід Володимирович був обраний депутатом Костопільської міської ради в 1982, 1985, 1987, 1990, 1995 роках та депутатом Костопільської районної ради обраний 1987-1989 , 2002-2006 роки.

Костопільська міська рада висловлює щирі співчуття родині та близьким у зв’язку з такою непоправною втратою.

Прощання відбудеться 10 травня:

12:30 – заупокійна літія в його домівці (Церковна, 11/1)

13:00 – чин похорону у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ.

Нехай світлий спомин про Леоніда Озарчука назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував. Вічна та світла пам'ять...