Конкурс "На Великдень писанку малюю" завершився: відбудеться церемонія нагородження
Дата: 14.05.2024 15:36
Кількість переглядів: 60
Міський відкритий конкурс дитячої творчості «На Великдень писанку намалюю 2024» завершився.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 89 дітей. У номінації «Кращий малюнок на тему «Україна на Великдень!» ми отримали 43 роботи від 38 учасників. У номінації «Кращий сувенір на великодню тематику» - 58 робіт від 51 учасника.
Отже, будемо раді бачити усіх учасників конкурсу на церемонії нагородження в Центрі дитячої та юнацької творчості де на кожного чекатимуть відзнаки, а на переможців - призи. Бажаємо успіху!