Представників громад Рівненщини навчали просторовому плануванню

Дата: 24.06.2024 10:21

Фото без опису

20 червня 2024 року відбувся навчальний тренінг «Комплексне просторове планування для цілей розвитку територіальних громад» у межах проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Начальник відділу містобудування, архітектури та землеустрою Костопільської міської ради – Катерина Шульжук взяла участь у тренінгу щодо просторового планування регіону.

Фото без опису

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – це одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території;. Комплексний план передбачає узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їх межами.

Завдання громади - створити план, який не лише відповідатиме сучасним вимогам, але й буде адаптований до потреб кожної території.