Сокол Василь Миколайович

Дата: 02.09.2024 11:40

Народився 1 січня 1978, помер 27 серпня 2024

Василь Сокол народився в Костополі. Навчався в школі №1, згодом здобув професію бухгалтера в Кам'янці-Подільському. Працював за кордоном на будівництві та на місцевих підприємствах. Прожив у шлюбі з дружиною 21 рік.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Василь перебував за кордоном. Та у перший же тиждень повернувся додому, до сім'ї.

«Василь сказав, що не може бути за кордоном, коли його рідні тут. Він приїхав і одразу пішов у військкомат. Пройшов ВЛК, сказали чекати. У жовтні 2023 Василя призвали. Я пам'ятатиму його як добру людину, яка ніколи не образить. За всі роки спільного життя я не почула від людей жодного поганого слова про нього», - розповіла дружина Наталія.

Вдома на Василя чекала вся родина: батько, дружина, сестра, племінники. Він служив на Сумщині, а потім на Донецькому напрямку. Василь Сокол отримав травми під час ДТП. Впродовж дев'яти днів за його життя боролися медики в Дніпропетровській лікарні імені І.Мечникова. На жаль, серце воїна зупинилося 27 серпня 2024 року.

Чин похорону за загиблим Василем Соколом звершили 1 вересня у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. На майдані імені Шевченка з героєм попрощалася громада. Поховали Василя Сокола на кладовищі «Нове».

Вічна слава нашому земляку, який віддав життя за вільну Україну. Щирі співчуття родині.