Герб та прапор села Брюшків
Герб: у золотому полі синій стовп, праворуч від нього - чорний молот, руків’ям донизу, ліворуч - чорні кліщі, руків’ями догори.
Прапор: квадратне полотнище, яке складається з трьох вертикальних смуг - жовтої, синьої та жовтої (співвідношення їхніх ширин становить 2:1:2), на жовтому полі від древка - чорний молот, руків’ям донизу, на жовтому з вільного краю - чорні кліщі, руків’ями догори..
Синій геральдичний стовп (синя вертикальна смуга на прапорі) символізує річку Зульню, яка протікає з півдня на північ територією села. Ковальський молоток та кліщі вказують на давні промисли з випалювання болотної руди та металообробку, якими займалися місцеві мешканці, а також нагадує про сусіднє село Рудня, яке зараз не існує. Золото (жовтий колір на прапорі) означає сільське господарство.
Герб, згідно з правилами сучасного українського місцевого герботворення, вписано у декоративний картуш, увінчаний відповідно до статусу населеного пункту золотою сільською короною. Запропонований проект прапора несе елементи та кольори герба, він повністю відповідає вексилологічним вимогам та історичній традиції.
Автори: Андрій Гречило, Юрій Терлецький