Тепер рідні полонених або зниклих безвісти Захисників і Захисниць  зможуть отримати відомості з Єдиного державного реєстру ветеранів війни у ЦНАПі незалежно від місця реєстрації

Дата: 17.04.2025 10:18
Кількість переглядів: 184

Фото без опису

Відтак, отримати витяг із ЄДРВВ можуть:

  • чоловік/дружина;
  • батьки; 
  • законний представник дитини (до 18 років); 
  • неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи; 
  • особа, яка перебуває під опікою або піклуванням особи, відомості про яку запитуються;

Це рішення дозволить працездатним батькам скористатися соціальними пільгами, що передбачені для родин Захисників і Захисниць України, до моменту звільнення військовослужбовця або офіційного визнання його безвісно відсутнім чи загиблим.

Раніше такої можливості для працездатних батьків не було, що створювало правові обмеження у доступі до державних гарантій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано