Вагін Віктор Альбертович

Народився 13.11.1992, загинув 28.07.2025
Віктор Вагін народився в Костополі. Дитиною виїхав з рідними за кордон, у 15-річному віці повернувся у рідне місто і вступив до Костопільського будівельно-технологічного коледжу, здобув фах столяра. Працював за спеціальністю, потім поїхав на заробітки за кордон.
Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Віктор Вагін перебував у Польщі. Він одразу ж, у лютому 2022-го, вирішив повертатися в Україну й наполіг на тому, аби дружина з сином виїхали до Польщі. Сам одразу пішов у ТЦК. Тоді було багато охочих служити, йому сказали повертатися додому і чекати. У вересні 2022-го зателефонували з ТЦК. Віктор Вагін став до лав ЗСУ, пройшов навчання на сапера. Кілька місяців його підрозділ перебував під українсько-білоруським кордоном, потім перевели на Миколаївщину, пізніше – у зону бойових дій на Запоріжжя.
«У березні 2023 року ми з сином повернулися з Польщі, хоча чоловік був проти. Він приїздив у відпустки додому, востаннє ми його бачили 1 липня – того дня мій чоловік повертався після відпустки до своїх побратимів», - розповіла дружина захисника Юлія Волошина.
Солдат Віктор Вагін загинув унаслідок вибуху у Вишневому Дніпропетровської області. У нашого захисника залишилися дружина, син та бабуся. Продовжує боронити країну від ворога дядько Віктора Вагіна.
2 серпня Костопільська громада попрощалася зі своїм захисником. Відспівали його у Петропавлівському храмі в Костополі, поховали на кладовищі «Нове» в Костополі.
Вічна пам’ять.
