На двох костопільських школах відкрили меморіальні дошки пам’яті загиблих випускників

Дата: 02.10.2025 15:18
Кількість переглядів: 221

Фото без опису

У четвер, 2 жовтня, на гімназіях №2 та №8 в Костополі відкрили меморіальні дошки у пам’ять про загиблих на війні випускників.
На стіні гімназії №8 цього дня з’явився портрет загиблого випускника Андрія Левчука, четвертий у цьому закладі. 

Меморіальну дошку-панно на фасаді гімназії №2 доповнили портретами Максима Пилипчука, Михайла Кудрі, Віталія Кореви, Юрія Юсенка, Сергія Кошки, Андрія Поповича, Тараса Іванішина та Андрія Лукомського, які у різні роки навчалися у цій школі. Тепер тут розміщено 26 портретів наших полеглих героїв.

Меморіальні дошки освятили священнослужителі.
У церемонії взяли участь рідні, близькі та друзі полеглих захисників,  а також представники влади. Вони поклали квіти до пам’ятного місця, яке щоразу нагадуватиме школярам про ціну нашої свободи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано