Міська рада профінансувала ремонт приміщення під новий ІРЦ 

Дата: 10.10.2025 16:32
Кількість переглядів: 225

Фото без опису

Костопільський інклюзивно-ресурсний центр облаштують в будівлі колишньої стоматологічної поліклініки. Там вже розпочали капітальний ремонт, зокрема виконують внутрішні роботи. Планується провести незначне перепланування та повністю переробити санвузли, щоб вони стали інклюзивними. 

У бюджеті на капітальний ремонт цього приміщення передбачено 1,5 млн грн. Усю суму буде освоєно до закінчення цього року. Після завершення ремонту інклюзивно-ресурсні центри №1 та №2 переїдуть у нове приміщення і стануть єдиним Костопільським ІРЦ. Зараз вони працюють у пристосованих комунальних приміщеннях на вул.Свободи, 7 та на вул.Незалежності, 10. Послугами наших ІРЦ користуються також мешканці сусідніх сільських громад, які не мають власних аналогічних закладів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано