До уваги представників громадських організацій

Дата: 21.04.2026 15:20
Кількість переглядів: 5

 

 

Для представників місцевих громадських організацій 23 квітня 2026 року у Києві буде проведено одноденний воркшоп «Відповідальне ведення бізнесу як передумова відновлення та євроінтеграції: інструменти для місцевих громадських організацій».

Реєстраційна форма для участі тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFNo3NGJDuMHvhPgtflafOyJwXgfpj4bul_qoB_6jwBBnsBg/closedform?pli=1

Участь у заході безкоштовна, для учасників, які будуть відібрані, організатори відшкодують вартість проїзду.

Під час воркшопу розглянуть питання:

  • що таке відповідальне ведення бізнесу
  • як працюють міжнародні стандарти у сфері бізнесу і прав людини
  • що таке належна обачність і як її застосувати у відбудові
  • як ГО можуть використовувати секторальні рекомендації як практичний інструмент на місцевому рівні.

Проєкт реалізують за фінансової підтримки Шведського інституту, партнерами якого є Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України, ГО «Центр «Соціальна дія»», Національний юридичний університет ім.Ярослава Мудрого та шведська ГО Swedwatch.

 
 
 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано