Пилипака Олександр Володимирович

Дата: 19.05.2026 10:27
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

Народився 25.03.1979, загинув 06.11.2024

Олександр Пилипака народився і жив в Костополі. Навчався у школі №5, отримав фах слюсаря-ремонтника у місцевому будівельно-технологічному коледжі (на той час – професійному училищі) і продовжив здобувати освіту в технологічному коледжі Українського державного лісотехнічного університету у Львові. Пройшов строкову службу, деякий час працював на колишньому ДБК, у службі охорони «Явір», а також на виробництві пам’ятників та на будівництвах.

На службу чоловіка мобілізували у вересні 2024 року. Два місяці тривало навчання на військовому полігоні, після чого його зарахували стрільцем стрілецького батальйону, і його підрозділ вирушив на Донеччину. 6 листопада того ж року на першому бойовому виході солдат Олександр Пилипака зник безвісти.
 

«Мені батько не сказав, що у нього бойовий вихід. Через декілька днів я дізналася, що він зник безвісти на бойовому завданні, з офіційного сповіщення. Зареєструвалася на усіх ресурсах для пошуку зниклих безвісти, та жодної інформації про батька не було. У травні цього року мені зателефонували з Хмельницького й повідомили про збіг ДНК-профілю. Батька визнано загиблим», - розповіла донька військовослужбовця Єлизавета Пилипака.

18 травня Костопільська громада попрощалася зі своїм захисником. Його відспівали в соборі Петра і Павла, поховали на «Новому» цвинтарі в Костополі.
Вічна пам’ять.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано