Добігає завершення шкільний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 30.01.2024 10:34
Кількість переглядів: 74

Більшість закладів вже сформували команди для участі у наступному етапі змагань.

Не виняток і Великолюбаський ліцей, учні якого активно тренувалися або достойно представити свій заклад серед інших команд з волейболу та футзалу.

Нагадуємо, у Костопільській громаді зареєстровано 32 команди. Спочатку змагання відбуватимуться на рівні шкіл, потім громад, районів, областей та України. Тож зараз команди активно тренуються та готуються до змагань.

Всеукраїнські шкільні ліги - це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Учнівські команди змагатимуться за першість з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування, черлідингу.