День вшанування захисників Донецького аеропорту

Дата: 20.01.2024 09:00
Кількість переглядів: 87

Бої за Донецький аеропорт — одні з найзапекліших у війні на сході України (травень 2014-го - 20 січня 2015р.)

Понад 242 дні українські військові протистояли окупаційним військам і проросійським бойовикам. Затято відстоювали рідну землю. Оборона аеропорту стала символом бойового духу нашого війська, а захисників терміналів почали називати «кіборгами».

Участь в боях за аеропорт брали і жителі Костопільської громади. Сьогодні із глибокою повагою та вдячністю згадуємо їхні імена: Сергій Генов, Андрій Примак, Михайло Степчук, Іван Пінчук, Василь Соломко, Микола Лукомський, Арам Мамікоян, Сергій Орловський, Сергій Ковальчук.

Це люди, які є прикладом для кожного громадянина держави. Дехто із них продовжує стояти на варті незалежності країни і сьогодні. Двоє військових, які брали участь в обороні Донецького аеропорту, загинули. Вони продовжили захищати свою країну і віддали за неї життя. Світла пам'ять Сергію Генову та Андрію Примаку!